Wróć do poprzedniej strony...

Strona główna


Podsumowanie Sezonu Lotowego Rejonu Ziemi Tarnogórsko-Toszeckiej

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 12.10.2018

W dniu 27.10.18 r. o godzinie 17:00 w Toszku w Klubie Sportowym przy ulicy Karola Miarki odbędzie sie Zakończenie Sezonu Lotowego 2018 wraz z wręczeniem pucharów. 

Zaproszone osoby z oddziału Tarnowskie Góry to:

1.Janus Krzysztof

2.Nisler - Kokoszka 

3.Wolnik Eryk

4.Piernikarczyk Maksymilian

5.Piernikarczyk Ryszard i Łucja

6.Banysch Aneta i Marcin

7.Urzędniczok Henryk

8.Sołtysik Rajmund

9.Kapica Alojzy

10.Świeboda Janusz

11.Mucha Walter

12.Banyś Mirosław

13.Wichary Paweł

14.Ślazyk Paweł

15.Ryński Piotr

16.Pietrzyk Artur

17.Szmid Krzyszrof i Teresa

  

MISTRZOSTWO REJONU GOŁĘBI MŁODYCH 2018 ZIEMI TARNOGÓRSKO-TOSZECKIEJ

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 30.09.2018

MISTRZOSTWO REJONU GOŁĘBI MŁODYCH 2018 ZIEMI TARNOGÓRSKO-TOSZECKIEJ
                 
                    SERIA 15 - 8  Z 3 LOTÓW DO GMP
  
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
|    TYTUŁ                | NAZWISKO I IMIE HODOWCY|          KONK|  PUNKTY |  ODDZIAŁ   |
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        MISTRZ -         JARUSZOWIEC WALDEMAR                   24    921.78    TWORÓG

 I V-CE MISTRZ –    NIESLER K - KOKOSZKA M                     24    914.81   TARN-GORY 

II V-CE MISTRZ -     MUCHA WALTER                                      23    865.25   TARN-GORY

1 PRZODOWNIK - JANUS KRZYSZTOF                                 22    855.22   TARN-GORY 

 2 PRZODOWNIK - KOTARSKI M + K                                       22    853.67   PYSKOWICE

  3 PRZODOWNIK - SLAZYK PAWEŁ                                        23    849.76   TARN-GORY

  4 PRZODOWNIK - SZOŁTYSIK RAJMUND                             22    837.49   TARN-GORY

  5 PRZODOWNIK - KAPICA ALOJZY                                        22    825.38   TARN-GORY 

6 PRZODOWNIK - RYŃSKI PIOTR                                          22    817.31   TARN-GORY

  7 PRZODOWNIK - DZIURA JERZY                                         21    793.11    TWORÓG

  8 PRZODOWNIK - WICHARY PAWEŁ                                     21    785.82   TARN-GORY

  9 PRZODOWNIK - KONIECZNY BERNARD                            21    781.84    TOSZEK

 10 PRZODOWNIK - BUCZEK DAWID                                       20    773.24    TOSZEK 

 11 PRZODOWNIK - WYŻGOŁ PATRYK                                    21    770.76    TOSZEK 

 12 PRZODOWNIK - KOTYRBA HERBERT                               21    767.13    TOSZEK  

 13 PRZODOWNIK - DUDA KRYSTIAN                                     20    763.39    TOSZEK

 14 PRZODOWNIK - BANYS MIROSŁAW                                  21    761.36   TARN-GORY

 15 PRZODOWNIK - KOZIOŁEK KAROL                                    20    744.84    TOSZEK

 16 PRZODOWNIK - JAKSA ANDRZEJ                                      20    737.99    TWORÓG

 17 PRZODOWNIK - ŚWIEBODA JANUSZ                                 20    734.48   TARN-GORY

18 PRZODOWNIK - KACA ADAM                                              20    732.33   PYSKOWICE

 19 PRZODOWNIK - MAKSELON KAROL                                  20    728.02   PYSKOWICE 

 20 PRZODOWNIK - IRMLER KAMIL                                          20    714.16   PYSKOWICE

    POZOSTALI HODOWCY :

 21 PRZODOWNIK - KOSTORZ MAŁGORZATA                         18    695.64    TOSZEK
 22 PRZODOWNIK - PROBOSCZ PAWEŁ                                  19    694.32   TARN-GORY 
 23 PRZODOWNIK - LEBEK ROBERT-JAKUB                            18    667.28    TWORÓG  
 24 PRZODOWNIK - STASZCZYSZYN-PRAWDZIUK                 18    659.84   PYSKOWICE
 25 PRZODOWNIK - STANCZAK JÓZEF                                     18    656.67   PYSKOWICE
 26 PRZODOWNIK - ZIAJA ROMUALD                                        18    644.96    TWORÓG 
 27 PRZODOWNIK - ZIAJA ROBERT-ADAM                               17    641.16    TWORÓG     
 28 PRZODOWNIK - LEBEK ZYGFRYD                                      18    640.85    TWORÓG
 29 PRZODOWNIK - SOWISLOK HENRYK                                18    639.52   PYSKOWICE
 30 PRZODOWNIK - JANOSZKA DAWID                                   17    631.56    TWORÓG
 31 PRZODOWNIK - GAJOWSKI KRZYSZTOF                          17    625.44    TWORÓG
 32 PRZODOWNIK - SZOLC ADAM                                           17    624.04    TWORÓG
 33 PRZODOWNIK - KURDA KAROL I DOMINIK                      17    620.50   TARN-GORY    
 34 PRZODOWNIK - SUCHIŃSKI ZDZISŁAW                            17    616.43   PYSKOWICE 
 35 PRZODOWNIK - DANIEL HENRYK                                      17    614.97   PYSKOWICE
 36 PRZODOWNIK - ŁYSIK EUGENIUSZ                                  17    600.86   TARN-GORY
 37 PRZODOWNIK - WOLOSZYN JANUSZ                              17    596.85   PYSKOWICE
 38 PRZODOWNIK - SZUFLA PIOTR                                        16    591.36    TWORÓG
 39 PRZODOWNIK - CUDOK A. & SZMID M.                            16    586.29   TARN-GORY
 40 PRZODOWNIK - MAZUR STEFAN                                      16    583.78    TWORÓG


MISTRZOSTWO POLSKI – TYPOWANE 15/8 z lotów do MP

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 26.09.2018

1 NIESLER K - KOKOSZKA M                 24 konk  914,81

2 MUCHA WALTER                                  23          865,25

3 JANUS KRZYSZTOF                            22          855,22

4 ŚLAZYK PAWEŁ                                   23          849,76

5 SZOŁTYSIK RAJMUND                        22         837,49

6 KAPICA ALOJZY                                  22         825,38

7 RYŃSKI PIOTR                                    22         817,31

8 WICHARY PAWEŁ                               21         785,82

9 BANYŚ MIROSŁAW                            21          761,36

10 ŚWIEBODA JANUSZ                        20          734,48

11 PROBOSCZ PAWEŁ                         19          694,32

12 KURDA KAROL I DOMINIK              17          620,50

13 ŁYSIK EUGENIUSZ                          17          600,86

14 CUDOK A, & SZMID M,                    16          586,29

15 SOSNOWSKI PIOTR                        16          569,96


GENERALNE MISTRZOSTWO POLSKI 2018 – LOTY GOŁĘBI DOROSŁYCH

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 29.09.2018

1

NIESLER K - KOKOSZKA M

35

1844,18

2

URZENICZOK HENRYK

35

1840,74

3

PIERNIKARCZYK MAKSYM

35

1839,67


Wyniki w kategoriach

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 26.09.2018

  • Kategoria A
  1. Szmid Krzysztof i Teresa                              200.44
  2. Piernikarczyk Maksymilian                           207,87
  3. Urzeniczok Henryk                                       209.06
  • Kategoria B
  1. Niesler K. – Kokoszka                                  287,83 
  2.  Materla Grzegorz                                        330,81 
  3. Piernikarczyk Maksymilian                           349,19 
  • Kategoria C 
  1. Piernikarczyk Maksymilian                          108.47 
  2. Urzeniczok Henryk                                      165,45
  3. Szmid Krzysztof i Teresa                             245,45
  • Kategoria M
  1. Szmid Krzysztof i Teresa                            194.27
  2. Niesler K. – Kokoszka                                215,44
  3. Pietrzyk Artur                                             230,30 

Najlepsze lotniki w kategoriach

Kategoria A             Szołtysik Rajmund                PL-0159-16-7377          7,54   

Kategoria B              Materla Grzegorz                 PL-0159-15-1552         36,35 

Kategoria C            Urzeniczok Henryk                PL-0159-14-1506          13,21 

Kategoria M               Pietrzyk Artur                      PL-0159-16-5262         24,13 

                                                        


MISTRZOSTWO LOTÓW DALEKODYSTANSOWYCH Typowane 10/10 z lotów powyżej 500km

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 26.09.2018

1 SZMID KRZYSZTOF TERESA                   45 konk  30150.58 pkt.

2 NIESLER K - KOKOSZKA M                      43            29189.25

3 WOLNIK ERYK                                           41             26875.21

4 URZENICZOK HENRYK                            39             25437.57

5 PIETRZYK ARTUR                                    37             24754.09

6 PIERNIKARCZYK MAKSYM                      36            24556.61

7 JANUS KRZYSZTOF                                 32            20612.11

8 BANYSCH ANETA + MARCIN                  31             20467.43

9 PIERNIKARCZYK R+L                              31             20017.40

10 MIETELSKI EUGENIUSZ                        30            18560.75

11 BANYŚ MIROSŁAW                                 29           18334.53

12 MUCHA WALTER                                    27            17975.91

13 STĘPIEŃ EDWARD                                 26           16832.88

14 PIERNIKARCZYK RYSZARD                  25           16241.19

15 MATERLA GRZEGORZ                           25           16240.19


Powyżej wyświetlono pięć ostatnich wpisów + wszystkie wpisy z ostatnich 31 dni.

>> POKAŻ WSZYSTKIE WPISY <<